ČeštinaEnglish


Banner
Banner
Banner
Home Chmelařův pomocník
Příloha 1 vyhlášky 325/2004 Sb. PDF Tisk Email
Seznam katastrálních území, která tvoří chmelařské oblasti a chmelařské polohy

I. CHMELAŘSKÁ OBLAST ŽATECKO

Okres Chomutov:
Libědice, Přeskaky, Soběsuky nad Ohří

Okres Kladno:
Bakov, Beřovice, Bílichov, Břešťany u Zlonic, Byseň, Čeradice u Pálečku, Dolín, Drchkov,Drnek, Dřínov u Zlonic, Horní Kamenice u Lukova, Hořešovice, Hořešovičky, Hřešice, Jarpice, Jedomělice, Klobuky, Kobylníky, Kokovice, Královice u Zlonic, Kutrovice, Kvílice, Libovice u Slaného, Lisovice,Líský,Lotouš, Lukov, Malíkovice, Neprobylice u Kutrovic, Páleč u Zlonic, Páleček, Plchov, Poštovice, Pozdeň,Řisuty u Slaného, Stradonice u Zlonic, Šlapanice v Čechách, Tmáň, Třebíz, Vraný, Vrbičany, Vyšínek, Zichovec, Zlonice

Okres Louny:
Bedřichovice u Hříškova, Bezděkov u Žatce, Běsno, Bitozeves, Bílenec, Blatno u Podbořan, Blažim, Blšany, Blšany u Chlumčan, Brloh, Brodec, Březno u Loun, Břežany u Žatce, Břínkov, Břvany, Buškovice, Cítoliby, Čeradice u Žatce, Černčice u Loun, Černčice u Petrohradu, Číňov, Deštnice, Dětaň, Divice, Dobroměřice, Dobříčany, Dolánky u Kaštic, Dolní Ročov, Domoušice, Donín, Drahomyšl, Drahonice u Lubence, Dubčany u Liběšic, Dvérce, Hlubany, Holedeč, Horní Ročov, Horní Záhoří, Hořany u Zbrašína, Hořetice u Žiželic, Hradiště nad Ohří, Hřivčice, Hřivice, Hříškov, Charvatce u Loun, Chlumčany u Loun, Chožov, Chraberce, Chudeřín, Jimlín, Kaštice, Kličín, Kluček, Kněžice u Podbořan, Konětopy u Pnětluk, Koštice, Krásný Dvůr, Kryry, Kystra, Lenešice, Letov, Levonice, Ležky, Lhota u Nečemic, Liběšice u Žatce, Liběšovice, Libkovice, Libočany, Libořice, Libyně, Lipenec, Lipno, Lišany u Žatce,Líčkov,Líšťany u Cítolib, Louny, Lubenec, Lužec, Malá Černoc, Malměřice, Malnice, Markvarec u Hřivic, Měcholupy u Žatce, Milčeves, Milošice, Minice, Mradice, Mukoděly, Nečemice, Nečichy, Nehasice, Nepomyšl, Neprobylice u Kaštic, Nová Ves u Hříškova, Nové Sedlo u Žatce, Obora u Loun, Očihov, Očihovec, Opočno u Loun, Orasice, Panenský Týnec, Pátek u Loun, Petrohrad, Pnětluky, Počedělice, Počerady, Podbořanský Rohozec, Podbořany, Postoloprty, Přiběnice, Přívlaky, Pšov u Podbořan, Radíčeves, Radonice nad Ohří,Rvenice, Rybňany, Sádek u Deštnice, Sedčice, Selibice, Seménkovice, Senkov, Siřem, Skupice u Postoloprt, Skytaly, Slavětín nad Ohří, Smolnice u Loun, Soběchleby u Podbořan, Solopysky u Loun, Stachov uBlšan, Staňkovice u Žatce, Stebno u Petrohradu, Stekník, Stradonice u Pátku, Stránky, Strkovice, Strojetice u Podbořan, Stroupeč, Sýrovice, Tatinná, Touchovice, Toužetín, Trnovany u Žatce, Třeskonice, Třtěno, Tuchořice, Tvršice, Úlovice, Valov, Velemyšleves, Veletice, Velichov u Žatce, Velká Černoc,Veltěže,Vesce u Drahonic, Větrušice,Vidhostice, Vidovle, Vinařice u Loun, Vlčí u Chlumčan, Vojnice u Koštic,Vojničky, Volenice u Počedělic, Vrbička, Vrbka u Postoloprt, Vrbno nad Lesy, Vroutek,Vršovice u Loun,Výškov u Počerad, Zálezly, Zálužice nad Ohří, Zbrašín, Zeměchy u Loun, Žabokliky, Žatec, Želeč u Žatce, Želevice, Železná u Libořic, Žerotín u Panenského Týnce, Žiželice u Žatce

Okres Plzeň - sever:
Chříč, Všehrdy u Kralovic

Okres Rakovník:
Bdín, Bedlno, Břežany u Rakovníka, Bukov u Hořoviček, Čistá u Rakovníka, Děkov, Drahouš, Hokov, Hořesedly, Hořovičky, Hostokryje, Hředle, Hvozd, Chotěšov u Rakovníka, Chrášťany u Rakovníka,Janov, Jesenice u Rakovníka, Kalivody, Klečetné, Kněževes u Rakovníka, Kolešov, Kolešovice,Kosobody, Kounov u Rakovníka, Kozojedy, Krakov, Kroučová, Krty, Krupá, Krušovice, Křekovice,Lhota pod Džbánem,Lhota u Rakovníka, Lišany u Rakovníka, Lubná u Rakovníka, Lužná u Rakovníka, Malinová, Milíčov,Milostín, Milý, Mšec, Mšecké Žehrovice, Mutějovice, Nesuchyně, Nouzov u Senomat, Nová Ves u Rakovníka, Nové Strašecí, Olešná u Rakovníka, Oráčov, Otěvěky, Panoší Újezd, Pavlíkov, Petrovice u Rakovníka, Podbořánky, Pochválov, Přerubenice, Příčina, Přílepy, Pšovlky, Rakovník, Ruda u Nového Strašecí, Řeřichy, Řevničov, Senec u Rakovníka, Senomaty, Smilovice, Soseň, Srbeč, Strachovice, Svojetín,Šanov u Rakovníka, Šípy, Švihov u Rakovníka, Tlesky, Třeboc, Třtice u Nového Strašecí, Tytry, Václavy,Veclov u Svojetína, Vlkov u Rakovníka, Vrbice u Hořoviček, Všesulov, Všetaty u Rakovníka, Zavidov, Zderaz u Kolešovic, Zdeslav u Rakovníka, Žďár u Rakovníka

Okres Rokycany:
Čilá, Hradiště nad Berounkou, Kladruby u Radnic, Mlečice, Podmokly nad Berounkou, Zvíkovec

1. Chmelařská poloha Podlesí

Okres Rakovník:
Bdín, Janov, Kalivody, Kounov u Rakovníka, Kozojedy, Kroučová, Lhota pod Džbánem, Milý, Mutějovice,
Pochválov,Přerubenice,Smilovice,Srbeč,Třeboc.

Okres Louny:
Brodec, Břínkov, Deštnice, Divice, Dolní Ročov, Domoušice, Dubčany u Liběšic, Horní Ročov,Hořany u Zbrašína, Hřivice, Kluček, Konětopy u Pnětluk, Lhota u Nečemic, Liběšice u Žatce, Lipno, Líčkov, Markvarec u Hřivic, Nečemice, Pnětluky, Sádek u Deštnice, Senkov, Solopysky u Loun, Třeskonice, Tuchořice, Úlovice,
Vinařice u Loun, Zbrašín.

2. Chmelařská poloha Údolí Zlatého potoka

Okres Rakovník:
Bukov u Hořoviček, Děkov, Hokov, Hořovičky, Kolešov, Nová Ves u Rakovníka, Svojetín, Vlkov u Rakovníka, Vrbice u Hořoviček.

Okres Louny:
Běsno, Bílenec, Blšany, Černčice u Petrohradu,Dobříčany,Drahonice u Lubence, Holedeč, Kryry,Ležky, Liběšovice, Libkovice, Libořice, Lubenec, Lužec, Malá Černoc,Měcholupy u Žatce, Mukoděly, Očihov, Očihovec, Petrohrad, Podbořany, Přiběnice, Siřem, Soběchleby u Podbořan, Stachov u Blšan, Stebno u Petrohradu, Stránky, Strojetice u Podbořan, Valov, Veletice, Velká Černoc, Vidhostice, Vroutek, Želeč u Žatce, Železná u Libořic.

II.CHMELAŘSKÁ OBLAST ÚŠTĚCKO

Okres Česká Lípa:
Blíževedly, Domašice, Holany, Litice, Loubí pod Vlhoštěm, Skalka u Blíževedel, Zahrádky u České Lípy.

Okres Kladno:
Budihostice, Chržín, Loucká, Miletice u Velvar, Sazená.

Okres Kutná Hora:
Čáslav, Krchleby u Čáslavi, Potěhy, Tupadly u Čáslavi, Žáky.

Okres Litoměřice:
Bechlín, Brňany, Brocno, Brozany, Brzánky, Břehoryje, Bříza, Budyně nad Ohří, Býčkovice, Ctiněves, Čakovice u Radouně, Černěves, Černouček, Čížkovice, Děčany, Dobříň, Doksany, Dolánky nad Ohří, Dolní Chobolice, Drahobuz, Držovice, Dubany, Dubičná, Dušníky, Encovany, Habřina u Úštěku,Hněvice,Horní Beřkovice,Horní Chobolice,Horní Nezly,Horní Řepčice, Hostěnice u Brozan, Hoštka u Roudnice nad Labem, Hrobce, Hrušovany, Chcebuz, Chodouny, Chotiněves, Chudoslavice, Chvalín, Jenčice, Jištěrpy, Kalovice, Keblice, Kleneč, Kochovice, Konojedy, Kostelec nad Ohří, Kostomlaty pod Řípem, Krabčice u Roudnice nad Labem, Křesín, Křešice u Litoměřic, Křešov, Kyškovice, Levousy, Lhota u Úštěku, Liběšice u Litoměřic, Libínky, Libkovice pod Řípem, Libochovice, Libotenice, Ličenice, Litoměřice, Lounky, Lovosice, Lukavec u Lovosic, Lukov u Úštěku, Malešov u Hoštky, Mastířovice, Maškovice, Mladé, Mnetěš, Nížebohy, Nové Dvory u Doksan, Nučnice, Nučničky, Okna u Polep, Oleško u Rohatců, Ostré, Písty, Ploskovice, Počeplice, Podlusky, Podsedice, Polepy, Poplze, Předonín, Přestavlky u Roudnice nad Labem,Račice u Štětí,Račiněves,Radešín u Martiněvsi,Radouň u Štětí, Radovesice u Libochovic,Rašovice u Kalovic, Robeč, Rohatce, Rochov, Rochov u Tetčiněvsi, Roudnice nad Labem, Roudníček,Rovné pod Řípem, Sedlec u Libochovic,Sedlec u Litoměřic,Semeč,Siřejovice,Snědovice,Soběnice,Solany,Srdov,Starý Týn,Strachaly, Strážiště u Drahobuze,Střížovice u Snědovic, Sukorady, Sulejovice, Svařenice, Štětí 1, Štětí 2, Tetčiněves, Těchobuzice, Trnobrany, Trnová u Polep, Trnovany u Litoměřic, Třeboutice, Třeboutičky, Újezd u Chcebuze, Úpohlavy, Úštěk, Velešice u Hoštky, Velký Hubenov, Velký Újezd u Litoměřic, Vesce pod Řípem, Vetlá, Vědlice, Vědomice, Vchynice, Vražkov, Vrbice u Roudnice nad Labem,Vrbka u Roudníčku, Vrutice, Záhořany u Litoměřic, Záluží u Roudnice nad Labem, Zimoř, Žabovřesky nad Ohří, Želechovice, Židovice nad Labem.

Okres Mělník:
Brozánky, Bukol, Býkev, Cítov, Daminěves, Dolní Beřkovice, Dušníky nad Vltavou,Horní Počaply, Hořín, Hostín u Vojkovic, Chramostek, Chudoplazy, Jenišovice u Mělníka, Jeviněves, Křivenice, Křivousy, Ledčice, Lešany u Nelahozevsi, Lužec Nad Vltavou, Medonosy, Mlčechvosty, Nelahozeves, Nová Ves u Nelahozevsi, Nové Ouholice, Spomyšl, Strážnice u Mělníka, Střednice, Tupadly, Veltrusy, Vepřek, Vliněves, Vojkovice u Kralup nad Vltavou, Vraňany, Vrbno u Mělníka, Všestudy u Veltrus,Vysoká u Mělníka, Zelčín, Želízy.

Chmelařská poloha Polepská Blata

Okres Litoměřice:
Černěves,Encovany, Hoštka u Roudnice nad Labem, Hrušovany, Chodouny, Kochovice, Křešice u Litoměřic, Libínky, Lounky, Malešov u Hoštky, Mastířovice, Nučnice, Okna u Polep, Polepy, Svařenice, Trnová u Polep, Třeboutice, Vetlá,Vrbice u Roudnice nad Labem, Vrutice, Záhořany u Litoměřic.

III. CHMELAŘSKÁ OBLAST TRŠICKO

Okres Olomouc:
Bělkovice, Bohuňovice, Bukovany u Olomouce, Bystročice, Čechovice, Dolany u Olomouce, Doloplazy u Olomouce, Dubčany u Choliny, Hlušovice, Hněvotín, Hostkovice, Cholina, Chomoutov, Krčmaň, Lipňany, Loučany na Hané, Majetín, Moravská Loděnice, Náměšť na Hané, Odrlice, Olomouc – město, Přáslavice u Olomouce, Přestavlky, Senice na Hané, Senička, Suchonice, Svésedlice, Štarnov, Topolany u Olomouce, Tověř, Tršice, Trusovice, Uničov, Vacanovice, Velká Bystřice, Velký Týnec, Velký Újezd, Zákřov, Žerůvky.

Okres Přerov:
Brodek u Přerova, Buk, Čechy, Čekyně, Čelechovice u Přerova,Dolní Újezd u Lipníka nad Bečvou, Domaželice, Kojetín, Kokory, Lazníčky, Lazníky, Líšná u Přerova, Lhotka u Přerova, Lipník nad Bečvou, Luková u Přerova, Lýsky, Nelešovice, Osek nad Bečvou, Penčice, Penčičky, Prosenice, Proseničky, Prusy, Předmostí, Přerov, Radslavice u Přerova, Radvanice u Lipníka nad Bečvou, Rokytnice u Přerova, Slavíč, Sobíšky, Staměřice, Stará Ves u Přerova, Tovačov, Trnávka u Lipníka nad Bečvou, Tupec, Újezdce u Přerova, Veselíčko u Lipníka nad Bečvou, Vinary u Přerova, Výkleky, Záběštní Lhota, Želatovice, Žeravice.

Okres Prostějov:
Hrdibořice, Hrubčice.
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Založeno na Joomla!, Design: Lukas Hajek - Imemine, Template:Free Joomla 1.5 Theme,Valid XHTML and CSS.